Kalendarz

1585409867
HunterxHunter 148: "Przeszłość x I x Przyszłość" [ostatni] 00 dni 00:00:00 23.09.2014
HunterxHunter 147: "Zbawienie x I x Przyszłość" 00 dni 00:00:00 16.09.2014
HunterxHunter 146: "Prezes x I x Rezygnacja" 00 dni 00:00:00 09.09.2014
HunterxHunter 145: "Porażka x I x Spotkanie" 00 dni 00:00:00 02.09.2014
HunterxHunter 144: "Zgoda x I x Koalicja" 00 dni 00:00:00 26.08.2014
HunterxHunter 143: "Grzech x I x Paznokieć" 00 dni 00:00:00 19.08.2014
HunterxHunter 142: "Igły x I x Dług" 00 dni 00:00:00 12.08.2014
Film kinowy HunterxHunter 02: "Ostatnia misja" 00 dni 00:00:00 08.08.2014
HunterxHunter 141: "Magik x I x Lokaj" 00 dni 00:00:00 05.08.2014

Wiadomości dotyczące anime i mangi HunterxHunter

[anime] Dwudzieste urodziny mangi HunterxHunter!

W tym roku dwudziestolecie swojego istnienia obchodzi manga Yoshihiro Togashiego, HunterxHunter, co czyni ją drugim najdłużej wydawanym tytułem Weekly Shounen Jumpa. W związku z tą rocznicą, a także długimi przerwami w wydawaniu, nasiliły się pytania do autora, czy kiedykolwiek zamierza dokończyć swoje dzieło. Należy w tym miejscu dodać, że pan Yoshihiro ma już w tej chwili ponad 50 lat i boryka się z chronicznym bólem pleców, przez który długimi tygodniami przykuty był do łóżka. Taka niestety dola oddających się w pełni swojej pasji, przepracowujących się mangaków. Mistrz w ostatnim wywiadzie udzielonym SJ odpowiedział jednak, że chciałby dokończyć tę mangę za swojego życia. Dodał jednak jednocześnie, że jest w tej chwili w takim wieku, iż pewnym jest tylko to, że albo zdoła zwieńczyć tę historię, albo przeszkodzi mu w tym śmierć. Nie wykluczuł jednak, że jeśli znajdzie odpowiedniego kandydata, jest gotów oddać rysowanie w jego ręce, a sam zająłby się pisaniem scenariusza. Niewykluczone, że autor będzie zmuszony nieco skrócić historię w porównaniu z pierwotnie zakładanym planem. Świętujmy zatem razem tę wspaniałą rocznicę i trzymajmy kciuki, że jednak historia Gona i spółki zostanie przekazana, a następnie zrealizowana w anime w całości. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.05.2018

[gry mobilne] Nadchodzi gra mobilna HunterxHunter!

W 42. numerze Weekly Shounen Jumpa potwierdzono, że za sprawą wydawcy, Bandai Namco Entertainment, na rynek trafi gra na smartfony oparta na mandze Yoshihiro Togashiego, HunterxHunter: World Hunt. Będzie to pozycja darmowa z płatnymi, nieobowiązkowymi przedmiotami do kupienia. Rozgrywka będzie umożliwiać walki międzygildyjne, nawet do 13 graczy w jednej drużynie jednocześnie. Gracze będą mogli również stworzyć swój awatar, a także przy pomocy quizu dwóch wyborów oraz Wodnej Przepowiedni określić rodzaj swojego nenu. W tej chwili data premiery nie jest jeszcze znana.

Dodano: 18.09.2016

[anime] Wznowienie mangi zapowiedziane!

Wraca nadzieja na kontynuację anime HunterxHunter! Wydawca mangi potwierdził, że stan autora HxH, chorującego na chroniczny ból pleców, nieco się poprawił, i nasz sensei po ponad roku przerwy wznawia rysowanie swojego dzieła! Miejmy nadzieję, że panu Togashiemu dopisze zdrowie i już za rok lub dwa będziemy mogli cieszyć się z powrotu anime. W mandze trwa aktualnie saga „Mroczny Kontynent”. Pierwszy z nowych rozdziałów zostanie wydany wiosną tego roku. Zapraszam do KULTURALNEGO komentowania.

Dodano: 14.03.2016

[anime] Zakończenie HunterxHunter 2011.

Megumi Han (zdjęcie), seiyuu użyczająca głosu głównemu bohaterowi anime HunterxHunter 2011, Gonowi Freecssowi, podała na swoim fanpage'u, że 23 września 2014 roku, wraz z odcinkiem 148 zostanie zakończona najnowsza ekranizacja mangi Yoshihiro Togashiego, HunterxHunter. Oczywiście nie oznacza to definitywnego zakończenia przygód naszych ulubionych bohaterów, niewykluczone, ża za kilka lat seria zostanie wznowiona. Dlatego zachęcam do odwiedzania strony w nadziei, że pewnego dnia pojawi się na niej news informujący o powrocie popularnych Łowców na antenę. Do usłyszenia!

logo

Dodano: 19.08.2014

[anime] Film kinowy HunterxHunter „Ostatnia misja”!

Przed chwilą skończyłem tłumaczenie najnowszego filmu kinowego HunterxHunter - polska wersja pojawi się na stronie po przekodowaniu i wysłaniu na serwer, czyli w sobotę nad ranem. Zapraszam do oglądania tutaj: HunterxHunter "Ostatnia misja".

Dodano: 08.08.2014

[anime] Zakończenie HunterxHunter 2011 coraz bliżej.

Niestety wielkimi krokami zbliża się zakończenie najnowszej, rozpoczętej w 2011 roku ekranizacji mangi Yoshihiro Togashiego - HunterxHunter. Wiadomo już, że po zakończeniu sagi o mrówkach chimerzych, które nastąpi w 136 odcinku, pojawi się jeszcze jeden krótki arc (jego premiera została zaplanowana na 8 lipca). I na tym prawdopodobnie koniec. Ewentualne wznowienie anime nastąpi po wielu miesiącach (latach?), gdy studio będzie miało wystarczająco dużo materiału źródłowego do zekranizowania.

Dodano: 27.05.2014

[anime] Galeria i trailery z filmu "Ostatnia misja".

Jako że zbliża się premiera drugiego filmu kinowego HunterxHunter "Ostatnia misja", która zgodnie z tym, co pisałem w newsie odnośnie pierwszej kinówki, będzie miała miejsce 27 grudnia 2013 roku w wybranych japońskich kinach, przygotowałem dla Was galerię z tego obrazu oraz dodałem dwa nowe zwiastuny. Zapraszam do oglądania i komentowania tutaj: drugi film kinowy HunterxHunter "Ostatnia misja". Przypominam również, że tłumaczenie wykonam po wydaniu DVD z filmem (czyli kilka miesięcy później).

logo

Dodano: 03.12.2013

[anime] Zwiastun drugiego filmu kinowego HxH: "Ostatnia misja".

Pojawił się zwiastun drugiego filmu kinowego HunterxHunter: "Ostatnia misja", który trafi na ekrany kin 27.12.2013 roku. Zapraszam do oglądania tutaj: drugi film kinowy HunterxHunter "Ostatnia misja".

Dodano: 20.08.2013

[anime] Film kinowy HunterxHunter "Trupa Fantomu".

Po dwóch zarwanych nocach z rzędu w końcu udało mi się skończyć tłumaczenie najnowszego - i, swoją drogą, całkiem niezłego - filmu kinowego HunterxHunter: "Trupa Fantomu". Obraz przede wszystkim przybliża nam postać Omokage, czyli jednego z byłych Pająków, ale znajdziemy w nim również trochę szczegółów dotyczących przeszłości Kurapiki, a także kilka scenek z zazdrosnym Killuą. Rozrywka w sam raz na duszną, bezsenną sierpniową noc. Zapraszam do oglądania i komentowania tutaj: film kinowy HunterxHunter "Trupa Fantomu".

Oczywiście, jak co tydzień, pojawił się również nowy odcinek serii telewizyjnej Huntera 2011, który można obejrzeć tutaj: HxH 92 "Jedno życzenie x I x Dwie obietnice". A już za tydzień odcinek 93, w którego tytule - "Randka x Z x Palm" - osoby wtajemniczone dostrzegą całkiem zabawny żart słowny (dodam tylko, że "palm" to "dłoń"), a osoby niewtajemniczone lepiej niech nie wnikają.

I na koniec informacja o kolejnej kinówce o przygodach naszych ulubionych łowców. "Ostatnia misja", bo tak został zatytułowany drugi film, trafi na ekrany japońskich kin 27.12.2013 roku, ale standardowo reszta świata obejrzy go nieco później - bo po wydaniu DVD z tymże.

Dodano: 12.08.2013

[anime] HunterxHunter.

HunterxHunter to anime oparte na mandze o tym samym tytule autorstwa Togashiego Yoshihiro. Głównym bohaterem serii jest mieszkający na Wielorybiej Wyspie nastoletni chłopak - Gon Freecss, którego największym marzeniem jest dorównanie ojcu i zostanie profesjonalnym łowcą, czyli poszukiwaczem przygód wypatrującym na swojej drodze skarbów, starożytnych artefaktów oraz mitycznych stworzeń. By to osiągnąć, razem ze swoimi przyjaciółmi: Killuą, Kurapiką oraz Leorio, wyrusza w niebezpieczną podróż w nieznane...

logo

Dodano: 17.04.2013

1
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, 2011, filmy kinowe, 1999, ova, greed island, greed island final, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Darwin's Game, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, Kami no Tou, Kyokou Suiri,Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.