wbijam.pl


wróć do wiadomości


[anime] Dwudzieste urodziny mangi HunterxHunter!

W tym roku dwudziestolecie swojego istnienia obchodzi manga Yoshihiro Togashiego, HunterxHunter, co czyni ją drugim najdłużej wydawanym tytułem Weekly Shounen Jumpa. W związku z tą rocznicą, a także długimi przerwami w wydawaniu, nasiliły się pytania do autora, czy kiedykolwiek zamierza dokończyć swoje dzieło. Należy w tym miejscu dodać, że pan Yoshihiro ma już w tej chwili ponad 50 lat i boryka się z chronicznym bólem pleców, przez który długimi tygodniami przykuty był do łóżka. Taka niestety dola oddających się w pełni swojej pasji, przepracowujących się mangaków. Mistrz w ostatnim wywiadzie udzielonym SJ odpowiedział jednak, że chciałby dokończyć tę mangę za swojego życia. Dodał jednak jednocześnie, że jest w tej chwili w takim wieku, iż pewnym jest tylko to, że albo zdoła zwieńczyć tę historię, albo przeszkodzi mu w tym śmierć. Nie wykluczuł jednak, że jeśli znajdzie odpowiedniego kandydata, jest gotów oddać rysowanie w jego ręce, a sam zająłby się pisaniem scenariusza. Niewykluczone, że autor będzie zmuszony nieco skrócić historię w porównaniu z pierwotnie zakładanym planem. Świętujmy zatem razem tę wspaniałą rocznicę i trzymajmy kciuki, że jednak historia Gona i spółki zostanie przekazana, a następnie zrealizowana w anime w całości. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.05.2018
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, 2011, filmy kinowe, 1999, ova, greed island, greed island final, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.