wróć do wiadomości


[anime] Dwudzieste urodziny mangi HunterxHunter!

W tym roku dwudziestolecie swojego istnienia obchodzi manga Yoshihiro Togashiego, HunterxHunter, co czyni ją drugim najdłużej wydawanym tytułem Weekly Shounen Jumpa. W związku z tą rocznicą, a także długimi przerwami w wydawaniu, nasiliły się pytania do autora, czy kiedykolwiek zamierza dokończyć swoje dzieło. Należy w tym miejscu dodać, że pan Yoshihiro ma już w tej chwili ponad 50 lat i boryka się z chronicznym bólem pleców, przez który długimi tygodniami przykuty był do łóżka. Taka niestety dola oddających się w pełni swojej pasji, przepracowujących się mangaków. Mistrz w ostatnim wywiadzie udzielonym SJ odpowiedział jednak, że chciałby dokończyć tę mangę za swojego życia. Dodał jednak jednocześnie, że jest w tej chwili w takim wieku, iż pewnym jest tylko to, że albo zdoła zwieńczyć tę historię, albo przeszkodzi mu w tym śmierć. Nie wykluczuł jednak, że jeśli znajdzie odpowiedniego kandydata, jest gotów oddać rysowanie w jego ręce, a sam zająłby się pisaniem scenariusza. Niewykluczone, że autor będzie zmuszony nieco skrócić historię w porównaniu z pierwotnie zakładanym planem. Świętujmy zatem razem tę wspaniałą rocznicę i trzymajmy kciuki, że jednak historia Gona i spółki zostanie przekazana, a następnie zrealizowana w anime w całości. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.05.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, 2011, filmy kinowe, 1999, ova, greed island, greed island final, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.